top of page

Kuru Beton Slim Uygulamaları

Cilalı Ekipmanlar ve teknolojideki son gelişmeler sayesinde, artık beton zeminlerde, eskiya da yeni olması fark etmeksizin, herhangi bir kaplama ya da claya gerek olmadan yüksek parlaklık seviyelerinde silim yapılabilmektedir. Betonun üstün dayanıklılık faktörü ve performansı da göz önüne alındığında her geçen gün daha çok mağaza, depo, ofisin parlak betonu, mermer granit seramık ve hata linolyuma tercih etmesine şaşmamak gerek. 

En Eski ve En Güçlü

Beton parlatma Dünya'da son 1 yıldır günden güne popüler hale gelmektedir. Bunun en büyük sebebi ise betonun dünyanın en eski ve en güçlü zeminlerinden biri olmasının yanında, betonun gücünü ortaya çıkaran bir sistem olmasıdır.

Kalite Esası

Bir kaplama değil var olan betona yapılan bir uygulamadır. Ortaya
çıkacak görsel de var olan betondaki çimanto ve agregat ile elbette beton kalitesine bağlıdır.

Uygulama Alanları

Öncelikle fabrika, depo gibi endüstriyel zeminler olmak üzere,
AVM, okul otopark, mağaza. restoran gibi hemen her alanda
kullanılabilen, fonksiyonel, dekoratif, ekonomik ve çevreci bir

sürdürülebilir çözümdür.
 

Özel Ekipmanlar

Betonun ileri teknoloji gezegen sistemi silim makineleri ve özel elmas ekipmanlar ile sırasyla mekanik olarak silinmesi, iyileştirmesi, doyurulması, parlatılması ve mühürlenmesi işlemleri
sonunda ortaya çıkar.

Dizayn Seçenekleri

Farklı öğütme veya parlaklık seviyeler seçilebilir ya da isteğe göre renklendirir. Proje aşamasında farklı görseller planlanabilir.

Güçlü ve Ekonomik Zemin

Self Levelling Epoksi Zemin kaplama, en çok Sağlık ve ilaç sektöründe tercih edilir. Hastane, laboratuvarlar, showroom'lar, kimya fabrikalarında,
çok fazla tercih edilir. Depolar için pahalı bir uygulama olabilir.

What Our Clients Say

IMG_2063 - Kopya.JPG

Kuru Beton Slim Uygulamaları Avantajları

IMG_20200818_162135.jpg

Fonksiyonel, dekoratif ve ömür boyu dayanıklıdır Ekonomiktir. Ömür boyu bakım maliyet neredeyse yoktur. Elmas partiküllü pediler ve sadece su ile temizlenir.
 

bottom of page