top of page
4_edited.jpg

POLYUREA

Polyürea, mobil sprey polyürea ekipmanları ile uygulanan, ekyersiz su yalıtımı polyürea kaplama ve polyürea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji sprey yalıtım sistemidir. 

Poliüretan Uygulamanın Avantajları

•Malzemenin uygulama alanına nakliyesi ve depolanmasından tasarruf sağlar.

• İşçilik maliyetini azaltır.

• Zamandan ve enerjiden tasarruf ettirir.

• Çevre dostudur.

Belirleyici Özellikleri

Polyurea kaplama zemin kaplaması ve su yalıtımı sistemlerinin geleneksel sistemlerle karşılaştırıldığında %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, %250 ve üzeri daha fazla esneklik ve yüksek yırtılma direnci bitki kimyasallarına ve köklerine dayanım özelliği belirleyicidir.

Polyurea Kaplama Alanları

Polyurea kaplama hızı uygulanabilirliği açısından uygulama alanları çeşitliliği bakımından renklendirilerek uygulanabilme yeteneği ve UV dayanım özelliği açısından tek bir uygulama ile su yalıtımı sağlamasının yanında yüksek sürtünme ve kimyasal dayanım özellikleri ile her türlü alanın zemin kaplamasına olanak veren başka hiçbir sistemle kıyaslanamayacak birçok üstün özelliğe sahiptir. 

Çok Hızlı Kürleşme

Çok hızlı kürleşmesi (3-8 sn) nedeni ile dikey,yüzeylerde uygulama rahatlıkla yapılabilmekte ve herhangi bir akma yapmamaktadır. Serilerek uygulanan
geleneksel sistemlerde bulunan bindirme yerleri,ek yerleri ve derz noktaları gibi zayıf noktalar ile kötü işçilik hataları bu istemde bulunmaz.

Nasıl Uygulanır?

Özel olarak gelişmiş mobil sprey Polyürea ekipmanları ile uygulanan yüksek performans ekyersiz su yalıtımı polyürea kaplama ve  polyürea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji sprey yalıtım sistemidir.

.

•   

What Our Clients Say

Havuz polyürea resim 2.jpg

Polyurea Uygulama Alanları

Seramik kaplı teras, su yalıtımı, Her türlü su deposu izolasyonu, Sulama kanalları, Süs havuzları, Havuz su yalıtımı

bottom of page